Őszi II. Forduló (2017.09.07)

Gelbert Eco Fc-Spcd Se: 4-0 Gól: Kiss B, Király Cs, Homoki M, Boros Zs.
Az első mérkőzés három kiállítást is hozott bár nem a durvaságok miatt. Két játékost sípszó utáni labda elrúgás miatt, egy edzőt reklamálásért! A Gelbert a mérkőzést simán lehozta négy góllal.

Bármikő-Strandkisvendéglő—Tébabeton: 3-0.
Balázs Karcsiék sima mérkőzésen vannak túl ! Az ellenfél egy embert tudott kiállítani ellenük igy a Bármikő játék nélkül vitte a 3 pontot.

Imperiál -Imperiál Csikók: 17-1 Gól: Kállai I:8, Nagy D:6, Oláh K:2, Király Z.
A Csikók még nem értek fel ehhez a szinthez főleg nem Kállai Pistiék szintjéhez! A valaha volt legnagyobb vereséget szenvedve kikaptak és mi lett volna ha bemegy a 11 kapufa is !!!!

Gelbert Eco Fc 2--Pintér és Társa: 0-6. Gól: Szabó B., Balogh K, Vízner E., Molnár G., Lakatos M. (2)
Az utolsó mérkőzés nagy csatát hozott az első félidő végéig. Ekkor Szabó Bence irgalmatlan nagy gólt lőtt és a Gelbertesek 1 góllal mehettek a félidőre. A második félidő ott folytatódott ahol az első abbamaradt és a Pintéres fiúk hatig meg sem álltak a góllövésben!!!!