IV. forduló (2017.05.18)

Téba-Beton--Gelbert Eco Fc 2.: 14-2.
Gól: Nagy A(4),Csikós J(3),Molnár L(4),Mihályi A (3).,Király Cs (2).

A negyedik forduló első mérkőzésén az álmosan kezdő Gelbertet gyors gólokkal lepte meg a Téba ! A Gelbert 2 nem ébredt fel a meccs végéig igy egy méretes zakóba szaladtak bele!

Imperial(Csikók)--SzPCDSE 0-1. Gól :Nagy J

Az alsóházi rangadót és az idegek csatáját egy gól döntötte ela mérkőzés végén a Berceliek javára!

Bármikő-Strand Kisvendéglő--Imperiál 9-2.Gól: Balázs R(6),Kovács T(2),Balázs K.,Kallai R, Kállai I, Benkucs Z.

A Bármikő simán bedarálta az  Imperiált Balázs Robi vezetésével, aki egymaga 6 gólig jutott a vége 9-3 lett!

Gelbert Eco Fc 1-Rendőrőrs 3-3.Gól: Baksa M, Szabó K, Homoki M. ,Petrezselyem T, Gór V(2).

A nap rangadóján az álmosan kezdő rendőröket meglepték a Gelbert fiúk és az első félidőben 3-0-ra vezettek! A fordulás után mindent beleadva rohamoztak a Rendőrök és egy védelmi hiba és két megpattanó lövessél (Dzsudzsák szindróma) az utolsó percben egyenlítettek!