III. forduló (2017.05.11)

Gelbert Eco Fc 2-Rendőrőrs 1-4
Gólszerzők: Tóth L,Petrezselyem D Petrezselyem T(2)Kósik G

3. forduló első mérkőzését a Gelbert ECO FC II. a Rendőrőrs csapatával játszotta! A vezetést a Rendőrök szerezték meg, de a Tóth Laciék nem adták fel és feljöttek 2-1re és több helyzetet kihagytak! A Rendőrök viszont nem hibáztak és 4-1re győztek!

Imperial(Csikók)-Pintér és Tsa:0-6

Gólszerzők: Szabó B,Lakatos M,Balogh M(2)Kis B,Herédi B

A Csikók nem vették elő góllövő cipőjüket igy egy sima 6-0ba szaladtak bele a Pintér és Tsa részéről!

Gelbert Eco Fc-Bármikő-Strand Kisvendéglő 2-1

Gólszerzők: Baksa M,Boros Zs ,Kolozsvári P

A harmadik mérkőzés a nap igazi rangadója volt a helyi Újpest-Fradi! Ennek megfelelően kemény csata zajlott a pályán amit egy Baksa M gól tört meg a Gelbert 1 részéről! A Gelbert elött több helyzet adódott mégis a Bármikő egyenlített. A második félidőben a sokadik biztos helyzetét gólra váltotta Boros Zsolti 2-1!A mérkőzésen a Bármikőből egy embert kiállítottak 5percre durva szabálytalanságért ez megpecsételte sorsukat!

Téba-Beton-SzPDSE 6-3

Gólszerzők: Demeter K(3)Molnár L(2)Csikós J.,Sarfi M,Kanalas M,Barna M A

Téba csapata esélyeshez méltóan próbálta bedarálni a Berceliek csapatát. A fiatalok hősiesen küzdöttek, de nem bírtak a Tébások rutinos támadóival, akik 6-3ra lehozták a mérkőzést!