II. forduló (2017.05.04)

Nagyításhoz kattints a képekre!

2. forduló nyitó mérkőzése: Gelberbert ECO FC I - SZPDSE 6:1

Gól: Szabó K., Bodnár CS. (2), Földi I. (2), Boros Zs., - Sárfi M.

A Gelbert ECo FC  1 csapata esélyeshez méltóan nyomta a kapuja elé a fiatal Bercelieket! A fegyelmezetten védekező fiatalokat Szabó K gólja törte meg és sima 6-1 győzelmet arattak!

A nap 2. mérkőségén az Imepriál két csapata került össze. Imperiál - Imperiál Csikók 9:4

Gól: Töröcsik A. (3), Benkucs Z. (4). Hegedűs M., Gujka G.  - Homoki K., Kovács B. (2), Hegedűs M.

A két a Imperiál közötti rangadót meglepetésre a Csikók kezdték jól 4-0 is vezettek! Az öregek kinyitották a gólcsapot Benkucs és Töröcsik vezérletéve 9-4 re győztek!

Bármikő Strand Kisvendéglő - Téba Beton: 2:7

Gól: Balázs K.(2) - Molnár L .(4), Diós M., Csikós J., Demeter Kr.,

A forduló rangadóját a Téba Beton és a Bármikő Strand Kisvendéglő játszotta. Ezért is volt meglepetés hogy tíz perc után 3-0 -ra a Téba Beton csapata vezettet! Balázs Karcsiék még felzárkóztak 3-2 –re, de aztán sima 7-2 lett a vége.

A forduló záró mérkőzésén a múlt héten pihenős Gelbert ECO FC II. csapata mutatkozott be a Pintér és Társa ellen!

Gelbert ECO FC II - Pintér és Társa : 1:2

Gól: Király Cs - Molár G., Kárteszi T.,

Az erősebbnek gondolt Pintért nem bírta megtörni a Gelber Eco FC II szervezett védekezését csak egyszer az első félidőben. Gelber Eco FC II egyenlített és már majdnem kihozta döntetlenre mikor Kárteszi kihasznált egy védelmi megingást 2-1! A mérkőzés hangulatát jellemezte, hogy két kiállítás is történt egy durva belépő utáni dulakodásból!