Sorsolás

1. forduló 2017. április 27.
19:00 Imperiál (csikók) Rendőrőrs
19:45 Bármikő Strand Kisvendéglő SZPCD SE
20:30 Imperiál  Pintér és Társa
21.15 Téba Beton Gelbert ECO FC I.
  Pihen: Gelbert ECO FC II.  
     
2. forduló 2017. május 04.
19:00 SZPCDE SE Gelbert ECO FC I.
19:45 Bármikő Strand Kisvendéglő Téba Beton
20:30 Imperiál  Imperiál (Csikók)
21:15 Pintér és Társa Gelbert ECO FC II
  pihen: Rendőrőrs  
     
3. forduló 2017. május 11.
19:00 SZPCD SE Téba Beton
19:45 Imperiál (Csikók) Pintér és Társa
20:30 Bármikő Strand Kisvendéglő Gelbert ECO FC I.
21:15 Gelbert ECO Fc II. Rendőrőrs
  pihen: Imperiál   
     
4. forduló 2017. május 18.
19:00 Téba Beton Gelbert ECO FC II.
19:45 SZPCD SE Imperiál (Csikók)
20:30 Bármikő Strand Kisvendéglő Imperiál
21:15 Gelbert ECO FC I. Rendőrőrs
  pihen: Pintér és Tásra   
     
5. forduló 2017. május 25.
19:00 Gelbert ECO FC I. Pintér és Társa
19:45 Gelbert ECO FC II. Imperiál (Csikók)
20:30 SZPCD SE Imperiál 
21:15 Téba Beton Rendőrőrs
  pihen: Bármikő Strand Kisvendéglő  
     
6. forduló 2017. június 1.
19:00 Rendőrőrs Imperiál 
19:45 Bármikő Strand Kisvendéglő Pintér és Társa
20:30 SZPCD SE Gelbert ECO FC II.
21.15 Gelbert ECO FC I. Imperiál (Csikók)
  Pihen: Téba Beton  
     
7. forduló 2017.június 8.
19:00 SZPCD SE Pintér és Társa
19:45 Téba Beton Imperiál (Csikók)
20:30 Bármikő Strand Kisvendéglő Rendőrőrs
21.15 Imperiál Gelbert ECO FC II.
  Pihen: Gelbert ECO FC I.  
     
8. forduló 2017.június 15.
19:00 SZPCD SE Rendőrőrs
19:45 Gelbert ECO FC I. Imperiál 
20:30 Bármikő Strand Kisvendéglő Gelbert ECO FC II.
21.15 Téba Beton Pintér és Társa
  Pihen: Imperiál (Csikók)  
     
9. forduló 2017.június 22.
19:00 Téba Beton Imperiál
19:45 Pinér és Társa Rendőrőrs
20:30 Bármikő Strand Kisvendéglő Imperiál (Csikók)
21.15 Gelbert ECO FC I. Gelbert ECO FC II.
  Pihen: SZPCD SE  
     
1. forduló 2017. augusztus 31.
19:00 Imperiál (csikók) Rendőrőrs
19:45 Bármikő Strand Kisvendéglő SZPCD SE
20:30 Imperiál  Pintér és Társa
21.15 Téba Beton Gelbert ECO FC I.
  Pihen: Gelbert ECO FC II.  
     
2. forduló 2017. szeptember 7.
19:00 SZPCDE SE Gelbert ECO FC I.
19:45 Bármikő Strand Kisvendéglő Téba Beton
20:30 Imperiál  Imperiál (Csikók)
21:15 Pintér és Társa Gelbert ECO FC II
  pihen: Rendőrőrs  
     
3. forduló 2017. szeptermber 14.
19:00 SZPCD SE Téba Beton
19:45 Imperiál (Csikók) Pintér és Társa
20:30 Bármikő Strand Kisvendéglő Gelbert ECO FC I.
21:15 Gelbert ECO Fc II. Rendőrőrs
  pihen: Imperiál   
     
4. forduló 2017. szeptermber 21.
19:00 Téba Beton Gelbert ECO FC II.
19:45 SZPCD SE Imperiál (Csikók)
20:30 Bármikő Strand Kisvendéglő Imperiál
21:15 Gelbert ECO FC I. Rendőrőrs
  pihen: Pintér és Tásra   
     
5. forduló 2017. szeptember 28.
19:00 Gelbert ECO FC I. Pintér és Társa
19:45 Gelbert ECO FC II. Imperiál (Csikók)
20:30 SZPCD SE Imperiál 
21:15 Téba Beton Rendőrőrs
  pihen: Bármikő Strand Kisvendéglő  
     
6. forduló 2017. oktber 5.
19:00 Rendőrőrs Imperiál 
19:45 Bármikő Strand Kisvendéglő Pintér és Társa
20:30 SZPCD SE Gelbert ECO FC II.
21.15 Gelbert ECO FC I. Imperiál (Csikók)
  Pihen: Téba Beton  
     
7. forduló 2017. október 12.
19:00 SZPCD SE Pintér és Társa
19:45 Téba Beton Imperiál (Csikók)
20:30 Bármikő Strand Kisvendéglő Rendőrőrs
21.15 Imperiál Gelbert ECO FC II.
  Pihen: Gelbert ECO FC I.  
     
8. forduló 2017.október 19.
19:00 SZPCD SE Rendőrőrs
19:45 Gelbert ECO FC I. Imperiál 
20:30 Bármikő Strand Kisvendéglő Gelbert ECO FC II.
21.15 Téba Beton Pintér és Társa
  Pihen: Imperiál (Csikók)  
     
9. forduló 2017. okbóter 26.
19:00 Téba Beton Imperiál
19:45 Pinér és Társa Rendőrőrs
20:30 Bármikő Strand Kisvendéglő Imperiál (Csikók)
21.15 Gelbert ECO FC I. Gelbert ECO FC II.
  Pihen: SZPCD SE