Csakfoci.hu

Feliratkozás Csakfoci.hu hírcsatorna csatornájára
Csakfoci hírek minden mennyiségben
Frissítve: 8 perc 15 másodperc

Lovrencsics: "A Kaposvár elleni meccshez úgy kell hozzáállni, mintha világbajnoki döntő lenne"

2019, augusztus 17 - 11:56
A zöld-fehérek válogatott jobbhátvédje elmondta, nem fognak tartalékolni a feljutó ellen, ám azt is hozzátette, hogy a playoff adta lehetőséget meg kell ragadniuk.

"Kövesden minden támadó kreatívabb feladatot kap, mint Újpesten" - ezért váltott a válogatott játékos

2019, augusztus 17 - 10:40
Nagy Dániel első idénye jól sikerült Újpesten, ám új posztján nem tudta meggyőzni Nebojsa Vignjevicset, Kuttor Attila szabadabb támadásszervezésében azonban ismét jól érzi magát.

Telkiben készül a mongol válogatott - a Puskás tartalékcsapatának játékosa is meghívót kapott

2019, augusztus 17 - 09:40
Tétmérkőzésen mutatkozhat be a belső-ázsiai ország csapatában az első Európában szereplő mongol játékos.

Rebrov: "Kubatov kifejezte támogatását a 0-4 után", Nikolic: "Erősen kezdtük a bajnokságot, de a földön kell maradni" – edzői értékelések

2019, augusztus 17 - 08:46
A Ferencváros trénere a Kaposvár kapusát dicsérte, Sannino szerint a Honvéd nem érdemelt vereséget, a ZTE edzője ékszerellenőrzést fog tartani a meccsek előtt. Edzői nyilatkozatok az NB I. harmadik fordulójából.

Nikolic: "Mentálisan fontos, hogy az élen állunk"; Miriuta nem tart Lanzafamétól - ezt várják az edzők

2019, augusztus 17 - 08:07
Az OTP Bank Liga 3. fordulójára készülve Herczeg András a ZTE kezdeményező stílusát emelte ki, Miriuta László csatáraitól vár többet, Marko Nikolic és Kuttor Attila pedig továbbra is megtartaná százszázalékos mérlegét az új idényben.

NB I: A Fehérvár kiütötte a DVTK-t, szűken nyert a Fradi az újonc ellen, Lanzafame sem segített a Honvédon - eredmények, videók

2019, augusztus 17 - 07:32
Az NB I harmadik fordulójában hiába szerzett vezetést már az első percben a DVTK, a fehérváriak a korábbi diósgyőri játékosok találataival könnyedén nyertek. A Fradi a Kaposvár ellen szerezte meg a három pontot, míg a Honvéd Lanzafaméval és Ben-Hatirával a fedélzeten kapott ki a Kisvárdától.

Légiósok: Korábbi olimpiai bajnok lett a magyar válogatott védő új vezetőedzője

2019, augusztus 17 - 06:13
A játékosként olimpiai bajnok Olekszij Mihajlicsenko lett a Kádár Tamást is foglalkoztató ukrán Dinamo Kijev labdarúgócsapatának a vezetőedzője.

Ma a TV-ben: Élőben két NB I-es meccs, a Real Madrid és a City-Spurs rangadó is

2019, augusztus 17 - 06:10
A szombati fociműsor a hazai sportcsatornák kínálatában.

Topligák: Klubrekordot állított be a Liverpool; Bombagólt lőtt Kroos, idegenben nyert a Real Madrid – eredmények, videók

2019, augusztus 17 - 05:28
Jürgen Klopp csapata zsinórban a 11. bajnoki mérkőzését is megnyerte a PL-ben, amivel beállította a vonatkozó klubcsúcsot. A Real győzelemmel kezdett a La Ligában, Modric először kapott piros lapot a madridiaknál a 304. találkozóján. Eredmények.

NB I, élő: Honvéd-Kisvárda - 0-1

2019, augusztus 17 - 04:55
A két vereséggel álló Budapest Honvéd az ideiglenes hazai pályáján fogadja a hárompontos Kisvárdát. Kövesd a mérkőzést élőben 19.30 órától a csakfoci.hu oldalán!

NB I: Gólgazdag összecsapás – a ZTE ellen maradt százszázalékos a DVSC

2019, augusztus 17 - 04:51
Háromszor szerzett vezetést Herczeg András együttese, a vendégek azonban csak kétszer tudtak egyenlíteni, így otthon tartotta a három pontot a Loki.

Remekeltek légiósaink: Nagy Ádám és Bese is góllal járult hozzá csapata győzelméhez – videó

2019, augusztus 17 - 03:56
Bese Barnabás harmincezer néző előtt fejelt gólt a Le Havre szombati bajnokiján, míg az angol másodosztályban játszó Nagy Ádám a QPR kapuját vette be.

NB I, élő: DVSC - Zalaegerszeg 0-0

2019, augusztus 17 - 02:45
A Ferencváros által kérvényezett halasztások után a DVSC, és a Zalaegerszeg is második bajnoki mérkőzését játssza az OTP Bank Liga 3. fordulójában a 2019/2020-as idényben. Kövesd velünk a legfontosabb történéseket!

Premier League: Lacazette a földön fekve lőtt gólt, a Real Madrid száműzöttje lett az Arsenal legjobbja – videók

2019, augusztus 17 - 02:42
A Premier League második fordulójának nyitómeccsén minimális győzelmet aratott az Arsenal a Burnley ellen - az Ágyúsok legutóbb a 2009/10-es idényben kezdtek két sikerrel. Aubameyang a negyedik bajnokiján már hetedszer volt eredményes a Burnley ellen, míg a Real Madridtól nyáron szerződtetett Ceballos két asszisztot adott, ezzel pedig őt választották meg a meccs legjobbjának.

"Akkor ezt elvették tőlem, de a sors ikszre játszik" - a Loki-játékos azt hitte, hogy csak vicc a válogatott meghívó

2019, augusztus 17 - 01:10
Pávkovics Bence egy interjúban elmondta, először el se akarta hinni, hogy meghívót kapott Marco Rossitól, azonban érez abban sorszerűséget, hogy a Sevilla elleni kimaradása után a Torino ellen már bizonyíthatott.

Balmazújváros: Ezúttal sincs végleges MLSZ-döntés a kizárásról – újabb eljárás indul

2019, augusztus 16 - 12:32
Pénteken a Magyar Labdarúgó Szövetség a hivatalos oldalán jelentette be, hogy a Balmazújváros felülvizsgálati kérelmet nyújtott be, ami késlelteti a csapat helyzete rendezésének végleges lezárását.

Vignjevic komoly fájdalmak után: "Nem követhetünk el olyan hibát, mint Traoré szerződtetése" - interjú

2019, augusztus 16 - 11:22
Az Újpest vezetőedzője beszélt a csapatát sújtó csatárhiányról, a csalódást okozó igazolásokról és arról is, hogyan látta a magyar klubok nemzetközi szereplését.

NB I: Újpest-Paks - 19.30

2019, augusztus 16 - 11:04
Az előző fordulóban a Honvédot magabiztosan felülmúló Paks az Újpest albérletében lép pályára az NB I harmadik fordulójában. Kövesd a mérkőzést élőben 19.30 órától a csakfoci.hu oldalán!

NB I: Fehérvár-DVTK - 19.30

2019, augusztus 16 - 11:03
A DVTK ellen szerezheti meg harmadik győzelmét az NB I-ben a hazai pályán játszó MOL Fehérvár FC. Kövesd a mérkőzést élőben 19.30 órától a csakfoci.hu oldalán!

NB I: Mezőkövesd-Puskás A. - 19.30

2019, augusztus 16 - 11:02
A százszázalékos Mezőkövesd a Fehérvár dolgát az előző fordulóban alaposan megnehezítő Puskás Akadémiát látja vendégül. Kövesd a mérkőzést élőben 19.30 órától a csakfoci.hu oldalán!