A Nemzeti Sport Online legfrissebb hírei
Frissítve: 5 perc 58 másodperc

Tenisz: teljes szétesés, Babos az elődöntőben búcsúzott Vancouverben

2019, augusztus 17 - 23:52
Babos Tímea 6:4, 6:0-ra kikapott a spanyol Sara Sorribes Tormótól a Vancouverben zajló kemény pályás tenisztorna elődöntőjében.

Vasárnapi sportműsor: topligák, NB II, NB III

2019, augusztus 17 - 23:01
Folytatódnak a labdarúgó NB II, az NB III és a topligák küzdelmei, pályán többek között a Chelsea, a Paris Saint-Germain, a Leipzig és az Atlético Madrid. Döntőznek a cincinnati férfi és női tenisztornán. Íme, a vasárnapi sportműsor!

Hegymászás: egy szakadékban holtan találták Török Zsoltot

Holtan találták szombaton a Fogarasi-havasok egyik szakadékában Török Zsolt aradi hegymászót – közölte a Digi24 hírtelevízió.

Tenisz: cincinnati meglepetés, elúszott a világelsőség

2019, augusztus 17 - 22:40
A múlt héten még világelső Ashleigh Barty nem jutott be a fináléba a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

NB I: Természetes, ha a vezetőség most elgondolkodik – Sannino

2019, augusztus 17 - 22:34
A labdarúgó NB I 3. fordulójában a Budapest Honvéd a Kisvárdát fogadta, és 3–1-es vereséget szenvedett, így az előző idényben negyedik helyen záró kispestiek háromból három bajnoki mérkőzésüket is elveszítették. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Sportlövő ob: Gáspár Lalita országos csúccsal győzött

2019, augusztus 17 - 22:31
Gáspár Lalita új magyar csúccsal, 456.6 körrel nyerte meg a női kisöbű sportpuska 3x40 lövéses összetett versenyét a sportlövő országos bajnokságon, amelyet szombaton rendeztek a Nemzeti Lőtéren.

Sepsi: a bajnok ellen is megőrizték veretlenségüket

2019, augusztus 17 - 22:13
Nagyon reménykedtek a Sepsi OSK szurkolói, hogy megtörhetik a CFR elleni rossz szériájukat a Liga I-ben, és hét vereség után elkaphatják a kolozsváriak „cserecsapatát”. Dan Petrescu, a CFR edzője ugyanis ismét a „bajnoki” sorát küldte pályára Szentgyörgyön: a Celtic elleni győztes BL-selejtező kezdőjéből csak Mario Rondón maradt hírmondónak, de az éllovas így is jó volt az 1–1-es döntetlenre a Székelyföldön.

Női NB I: bajnokverés a rajton, az MTK legyőzte a Ferencvárost

2019, augusztus 17 - 22:05
Bajnokveréssel kezdődött a női labdarúgó NB I 2019–2020-as kiírása, az MTK 1–0-ra legyőzte a címvédő Ferencvárost az első forduló rangadóján.

Csupasport: a futás hét főbűne és a vezeklések

2019, augusztus 17 - 22:03
Büdösen szálltál fel a villamosra, netán a mohóság bűnébe estél a sportáruházban? Sebaj, akad feloldozás, ha azokat meggyónod a futás valamelyik templomában, például a Normafán, és pár pluszkilométerrel vezekelsz.

NB I: háromból semmi – a Kisvárda is legyőzte a Honvédot

2019, augusztus 17 - 21:27
A labdarúgó NB I 3. fordulójában a Kisvárda 3–1-re győzött a Honvéd vendégeként a Hidegkuti Stadionban.

Atlétika: Gyurátzot is meghívták az Európa-válogatottba

2019, augusztus 17 - 21:26
Márton Anita és Wagner-Gyürkés Viktória után Gyurátz Réka is meghívót kapott az atléták Európa-válogatottjába, amely szeptember 9-10-én az Egyesült Államokkal találkozik.

NB I: győzelemmel kezdte a bajnokságot a Ferencváros

Két elhalasztott mérkőzés után a Ferencváros is megkezdte szereplését az NB I-ben, méghozzá a 3. fordulóban, az újonc Kaposvár ellen. Bár rögtön az elején sikerült a hazaiaknak megszerezniük a vezetést, később számolatlanul hagyták ki a helyzeteket, így maradt a sovány győzelem (1–0).

NB I: súlyos vereséget szenvedett a DVTK Fehérváron

2019, augusztus 17 - 21:22
Ugyan már az első percben vezetett a Diósgyőr a Mol Fehérvár FC otthonában, a végén a hazaiak örülhettek, mert öt gólt szerezve az övék lett a három pont a labdarúgó NB I 3. fordulójában rendezett mérkőzésen.

NB I: Könyves-gól második labdaérintésből, majd újpesti pontmentés

2019, augusztus 17 - 21:19
1–1-es döntetlent játszott egymással az Újpest és a Paks a labdarúgó NB I harmadik fordulójában az Illovszky Rudolf Stadionban.

NB I: a Mezőkövesd a Puskás Akadémiát is legyőzte

2019, augusztus 17 - 21:18
A labdarúgó NB I 3. fordulójában a Mezőkövesd Cseri Tamás bombagóljának köszönhetően hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Puskás Akadémiát.

La Liga: a 101. percben bukta el a győzelmet a Valencia

2019, augusztus 17 - 21:17
Drámai mérkőzéssel folytatódott a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 1. fordulója: a Valencia hiába vezetett egészen a hajráig a második félidőben, a kihagyott – illetve a túloldalt belőtt – tizenegyes két pontjába került Marcelino csapatának.

Atlétika: Pars nagyot dobott, szinte biztosan indulhat a vb-n

2019, augusztus 17 - 21:09
Pars Krisztián olimpiai bajnok kalapácsvető szombati, tapolcai dobása három centiméterrel elmaradt az idei világbajnokság indulási szintjétől, ennek ellenére szinte biztosan indulhat a szeptember végén kezdődő dohai vb-n.

Videó: óriási bombagólt lőtt a Mezőkövesd középpályása

2019, augusztus 17 - 20:53
Kevesebb mint egy perccel a második félidő kezdete előtt óriási góllal szerezte meg a vezetést a Mezőkövesd a Puskás Akadémia ellen a labdarúgó NB I 3. fordulójában. A találatot Cseri Tamás szerezte, méghozzá jó 23 méterről!

Ökölvívás: hetvenöt ország nevezett a szibériai női vb-re

2019, augusztus 17 - 20:50
Hetvenöt ország 330 női ökölvívót nevezett be a sportág őszi oroszországi világbajnokságára. A szervezők a határidő lejárta után közölték az adatokat.

PL: négy gól és döntetlen a Man. City–Spurs rangadón

2019, augusztus 17 - 20:36
Az angol labdarúgó Premier League 2. fordulójának rangadóján az Etihad Stadionban 2–2-es döntetlent játszott egymással a bajnoki címvédő Manchester City és a Tottenham Hotspur. A Spurs tulajdonképpen valamennyi lehetőségét gólra váltotta, a City bő kézzel pazarolta el helyzeteit – és megfizetett érte.