Feliratkozás Nemzeti Sport Online hírcsatorna csatornájára
A Nemzeti Sport Online legfrissebb hírei
Frissítve: 11 másodperc

Videó: nem kaptak fizetést, 4 percig álldogáltak a pályán a futballisták

19 perc 57 másodperc
Egyedi módját választották a tiltakozásnak a mexikói élvonalbeli Veracruz labdarúgói: a Tigres elleni hazai bajnokin (1–3) az első négy percben csak álldogáltak a pályán, mivel hónapok óta nem kaptak fizetést. Az ellenfél, kihasználva a tétlenséget, 2–0-s vezetésre tett szert a negyedik perc végére, amikor is valójában elkezdődött a mérkőzés... A sereghajtó Veracruz még nyeretlen, 13 forduló alatt mindössze négy pontot gyűjtött az együttes az Aperturában.

MotoGP: Márquez az utolsót is kipipálta – még egy autót is kap érte

2 óra 7 perc
A tájfun tegnap este megérkezett a Japán Nagydíj helyszínére, de szerencsére nagy drámákat nem okozott. A reggeli szabadedzések ugyan heves esőben zajlottak, de később nemcsak elzárták az égi áldást, a nap végére a slick gumik is előkerültek.

FFT: az egyetlen meggyilkolt angol élvonalbeli futballista sztorija

2 óra 52 perc
Tommy Ball kiugrott a ház elé, hogy megnézze a kutyáját, majd lövés dördült: az övé az egyetlen olyan élvonalbeli angol labdarúgó története, aki gyilkosság áldozata lett.

U17-es vb: egy hét múlva rajt, U18-as csapatokkal

2 óra 59 perc
Helyszíncsere, gyenge minőségű edzőpályák, hőség, kizárások, reménységek... Október 26-án kezdődik a brazíliai U17-es futball-világbajnokság, a magyar válogatott részvételével.

NHL: a Pittsburgh Penguins sorozatban ötödször győzött

3 óra 6 perc
Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL) a Pittsburgh Penguinsé a leghosszabb aktív győzelmi sorozat – a Dallas elleni 4–2-es siker egymás után az ötödik volt. A Stars pedig sorozatban negyedszer kapott ki, ahogy az Edmonton otthonában alulmaradó Detroit Red Wings is. Az Oilers viszont a nyolcból a hetedik meccsét nyerte meg, ezzel vezeti a ligát.

NB II: kulcsjátékosok térnek vissza a Soroksárba, hárman kidőltek

4 óra 29 perc
Felépült sérüléséből Huszák Tamás, Frőhlich Roland és Farkas II Balázs is, így Lipcsei Péter, a labdarúgó NB II-ben szereplő Soroksár vezetőedzője mindhárom játékosra számíthat a vasárnapi, Csákvár elleni mérkőzésen – számolt be róla a klub honlapja.

Felkészülés: a Nyíregyháza 4–1-re megverte a vb-re készülő U-válogatottat

4 óra 55 perc
Az október 26-án kezdődő brazíliai U17-es világbajnokságra készülő magyar korosztályos labdarúgó-válogatott ellen játszott felkészülési mérkőzést az NB II-es Nyíregyháza Spartacus. Zoran Szpisljak együttese Telkiben 4–1-re győzött – számolt be róla a klub honlapja.

Férfi kosár Euroliga: Hanga remekelt előkészítésben, a Barca nyert

2019, október 18 - 23:07
A Barcelona Hanga Ádámmal a soraiban 103–84-re legyőzte a német Alba Berlint a férfi kosárlabda Euroliga pénteki játéknapján.

La Liga: egy villanás döntött, Granada-sikerrel indult a forduló

2019, október 18 - 22:50
A Granada 1–0-ra legyőzte az Osasunát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 9. fordulójában.

Ligue 1: Di María duplázott, Mbappé góllal tért vissza

2019, október 18 - 22:40
A Paris Saint-Germain sikerével indult a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 10. fordulója: a péntek esti nyitó mérkőzésen a párizsiak 4–1-re nyertek a Nice otthonában.

Sportújságírás: sikeres konferencia Siófokon

2019, október 18 - 22:36
Az idén Magyarország volt a házigazdája a Délkelet-európai Sportújságírók Szövetsége (SEESJA) kongresszusának.

Pályakerékpár: Borissza a 19., Lovassy a 17. omniumban

2019, október 18 - 22:29
Borissza Johanna Kitti 19., míg Lovassy Krisztián 17. lett omniumban a hollandiai Apeldoornban zajló pályakerékpáros Európa-bajnokságon pénteken.

Bundesliga: nagy pofonba szaladt bele a Leverkusen

2019, október 18 - 22:24
A Frankfurt 3–0-ra legyőzte a Bayer Leverkusent a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 8. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Női röpi Extraliga: hatalmas csatát nyert meg a Békéscsaba

2019, október 18 - 22:22
A címvédő Vasas ötszettes küzdelem végén maradt alul a vendég Békéscsabával szemben a női röplabda Extraliga pénteki mérkőzésén.

Szombati sportműsor: FTC–Újpest derbi, kézi BL-dömping magyarokkal

2019, október 18 - 21:55
Szombaton ismét visszatér a televízió képernyőire a labdarúgó NB I: 17.00 órától ZTE–Budapest Honvéd, 19.30-tól Ferencváros–Újpest rangadó az M4 Sporton. Az angol Premier League-ben pályán a Chelsea, a Tottenham és a Manchester City, a La Ligában a Real, az Atlético és a Barcelona, a Bundesligában a Bayern München és a Borussia Dortmund. A női és a férfi kézi BL-ben tovább vitézkednek a magyar csapatok, játszik a Telekom Veszprém, az FTC és a Győri Audi ETO is. Kora reggel MotoGP-időmérő, délelőtt rögbi-vb-negyeddöntő!

Légiósok: Varga Barnabás újabb gólja is kevés volt a sikerhez

Hiába talált be ismét Varga Barnabás, csapata, a Lafnitz nem bírt az Amstettennel az osztrák másodosztályú labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában.

Videó: kiszorított helyzetből „varázsolt” Di María

2019, október 18 - 21:34
A PSG labdarúgócsapatának játékosa, Ángel Di María remek gólt szerzett a Nice elleni bajnoki első félidejében. Az argentin szélső kiszorított helyzetből emelte át a hazaiak kapusa, Walter Benitez felett a labdát.

NS Hosszabbítás: Kramnyik szerint Lékó egy milliméterre volt a vb-címtől

Az orosz sakkvilágbajnok, Vlagyimir Kramnyik lapunknak adott exkluzív interjújában felelevenítette a Lékó Péter elleni sakkvilágbajnoki döntőjét, a bolgár Veszelin Topalovval vívott botrányos fináléját, s elmondta, miért nem félt Garri Kaszparovtól sem. A Polgár Judit Világsakkfesztiváljának díszvendégeként Budapesten járó nemzetközi nagymesterrel készült interjúnkat a Nemzeti Sport szombati, Hosszabbítás-mellékletében olvashatják.

EBEL: bravúros fehérvári fordítás az éllovas Salzburg ellen

2019, október 18 - 21:31
A Fehérvári AV19 kétgólos hátrányból fordítva 3–2-re legyőzte a listavezető osztrák Red Bull Salzburgot a jégkorong EBEL pénteki játéknapján.

Erste Liga: a Titánok meglepték a Csíkszeredát, de nyert a listavezető

2019, október 18 - 20:59
A Fehérvár az első harmadban 2–0-ra is vezetett a Csíkszereda ellen a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján, de az éllovas a második harmadban fordított, a harmadikban pedig biztossá tette győzelmét. A Dunaújváros az Újpest, a Gyergyói HK a Hokiklub Budapest, a Debrecen pedig a Vasas ellen hozta a papírformát.