Hírolvasó

Videó: nem kaptak fizetést, 4 percig álldogáltak a pályán a futballisták

Nemzeti Sport Online - 46 perc 1 másodperc
Egyedi módját választották a tiltakozásnak a mexikói élvonalbeli Veracruz labdarúgói: a Tigres elleni hazai bajnokin (1–3) az első négy percben csak álldogáltak a pályán, mivel hónapok óta nem kaptak fizetést. Az ellenfél, kihasználva a tétlenséget, 2–0-s vezetésre tett szert a negyedik perc végére, amikor is valójában elkezdődött a mérkőzés... A sereghajtó Veracruz még nyeretlen, 13 forduló alatt mindössze négy pontot gyűjtött az együttes az Aperturában.

Messi: „Vannak a Barcánál, akik nem akarják Neymar visszatérését”

EXTRAFOCI - 1 óra 10 perc
Lionel Messi, az FC Barcelona argentin szupersztárja megerősítette, hogy nem mindenki örülne Neymar visszaigazolásának a klubnál.Mint ismert, a brazil csatár rossz viszonyban vált el a Barcelonától 2017-ben, amikor is a Paris Saint-Germain világrekordot jelentő 222 millió euróért megvette. A nyáron azonban a történtek ellenére a Barca megpróbálkozott a visszaszerzésével, de nem jött össze, pedig Messi (és ami azt illeti, maga Neymar is) nagyon akarta a transzfert.

„Nehéz lenne őt visszahozni amiatt, ahogyan távozott” – mondta a Metro 95.1-nek Messi.

„Vannak emberek a klubnál, akik nem akarják a visszatérését. A szakmai részét nézve Ney a világ egyik legjobbja, de megértem az egyéb szempontokat.”

Visszavághat a Veszprém a tavalyi BL-döntős vereségért

Origó - Sport - 1 óra 15 perc
Lékai Mátéék a Vardar Szkopje ellen játszanak a Bajnokok Ligájában szombaton.

NB II-es csapat ellen játszott a vb-re készülő U17-es válogatott

Origó - Sport - 2 óra 1 perc
Vezetett, de végül 4-1-re kikapott a Nyíregyházától Preisinger Sándor csapata.

MotoGP: Márquez az utolsót is kipipálta – még egy autót is kap érte

Nemzeti Sport Online - 2 óra 33 perc
A tájfun tegnap este megérkezett a Japán Nagydíj helyszínére, de szerencsére nagy drámákat nem okozott. A reggeli szabadedzések ugyan heves esőben zajlottak, de később nemcsak elzárták az égi áldást, a nap végére a slick gumik is előkerültek.

Nikolics Nemanja: Magyarországon csak Fehérváron szeretnék játszani

Origó - Sport - 2 óra 40 perc
A Nemzeti Sportnak nyilatkozott a zentai sportoló az amerikai karrierjéről.

FFT: az egyetlen meggyilkolt angol élvonalbeli futballista sztorija

Nemzeti Sport Online - 3 óra 18 perc
Tommy Ball kiugrott a ház elé, hogy megnézze a kutyáját, majd lövés dördült: az övé az egyetlen olyan élvonalbeli angol labdarúgó története, aki gyilkosság áldozata lett.

U17-es vb: egy hét múlva rajt, U18-as csapatokkal

Nemzeti Sport Online - 3 óra 25 perc
Helyszíncsere, gyenge minőségű edzőpályák, hőség, kizárások, reménységek... Október 26-án kezdődik a brazíliai U17-es futball-világbajnokság, a magyar válogatott részvételével.

NHL: a Pittsburgh Penguins sorozatban ötödször győzött

Nemzeti Sport Online - 3 óra 32 perc
Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL) a Pittsburgh Penguinsé a leghosszabb aktív győzelmi sorozat – a Dallas elleni 4–2-es siker egymás után az ötödik volt. A Stars pedig sorozatban negyedszer kapott ki, ahogy az Edmonton otthonában alulmaradó Detroit Red Wings is. Az Oilers viszont a nyolcból a hetedik meccsét nyerte meg, ezzel vezeti a ligát.

Utcai ruhában mutatta meg a hosszú lábait a magyar úszó - fotó

Origó - Sport - 3 óra 40 perc
Az Európa-bajnok úszó hétköznapi ruhára cserélte az úszódresszt.

A Fradi-Újpest lesz a csúcs szombaton a sporttévékben

Origó - Sport - 4 óra 1 perc
A Telekom Veszprém is rangadót játszik a Bajnokok Ligájában.

Német és olasz bajnokikban látják a "tuti" tippeket

Csakfoci.hu - 4 óra 22 perc
Ismét három meccsel támadjuk be a hétvégét. A www.tipplap.hu csapata – intelligens elemzőrendszere segítségével – felkészülten várja a találkozókat. Lássuk a triót!

NB II: kulcsjátékosok térnek vissza a Soroksárba, hárman kidőltek

Nemzeti Sport Online - 4 óra 55 perc
Felépült sérüléséből Huszák Tamás, Frőhlich Roland és Farkas II Balázs is, így Lipcsei Péter, a labdarúgó NB II-ben szereplő Soroksár vezetőedzője mindhárom játékosra számíthat a vasárnapi, Csákvár elleni mérkőzésen – számolt be róla a klub honlapja.

Felkészülés: a Nyíregyháza 4–1-re megverte a vb-re készülő U-válogatottat

Nemzeti Sport Online - 5 óra 21 perc
Az október 26-án kezdődő brazíliai U17-es világbajnokságra készülő magyar korosztályos labdarúgó-válogatott ellen játszott felkészülési mérkőzést az NB II-es Nyíregyháza Spartacus. Zoran Szpisljak együttese Telkiben 4–1-re győzött – számolt be róla a klub honlapja.

NB I: Feczkó az "ország legjobb edzője" ellen, Rebrov felkészült az Újpestből - ezt várják az edzők

Csakfoci.hu - 5 óra 35 perc
Marko Nikolic szerint nem a véletlen műve a Kövesd jó szereplése, Giuseppe Sannino a szép játékot is feladná egy zalaegerszegi győzelemért, Tomiszlav Szivics szerint most jöhet el a nap, amikor a Puskásnak semmi sem megy. Edzői várakozások.

Ma a TV-ben: Élőben a Fradi-Újpest és a topligák mérkőzései is

Csakfoci.hu - 6 óra 15 perc
A szombati fociműsor a hazai sportcsatornák kínálatában.

A 227. Fradi-Újpest mellett Mezőkövesdre kell nagyon figyelni

Origó - Sport - 6 óra 24 perc
Ezt ki gondolta volna? Az első helyezett MOL Fehérvár a második Mezőkövesd otthonába megy.

Aki levadászta Messit és eltörte saját bátyja orrát

Origó - Sport - 6 óra 25 perc
Sergio Ramos a spanyol válogatott rekordere lett, de hátvéd létére a gólok számában is az élmezőnyben van.

Férfi kosár Euroliga: Hanga remekelt előkészítésben, a Barca nyert

Nemzeti Sport Online - 2019, október 18 - 23:07
A Barcelona Hanga Ádámmal a soraiban 103–84-re legyőzte a német Alba Berlint a férfi kosárlabda Euroliga pénteki játéknapján.

La Liga: egy villanás döntött, Granada-sikerrel indult a forduló

Nemzeti Sport Online - 2019, október 18 - 22:50
A Granada 1–0-ra legyőzte az Osasunát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 9. fordulójában.